Perfumy Narciso Rodriguez For Her edt

2019-06-06

Nie trzeba było długo czekać, by nowa linia perfum marki Narciso Rodriguez podbiła rynek. Narciso Rodriguez For Her edt dedykowany jest kobietom wyzwolonym i świadomym w pełni swojej seksualności. Czuć w nich powiew nowoczesności, ale określany jest także jako nietypowy zapach dla kobiet wolnych, który ostatecznie zauroczył płeć piękniejszą. Data ich pojawienia się dość korzystnie splotła się z emitowanym wówczas popularnym serialem “Seks w wielkim mieście” - tym połączeniem marka jeszcze lepiej podkreśliła swój cel: złamanie pewnego rodzaju tabu. Podwójne działanie Carrie Bradshaw i jej koleżanek z miasta oraz Narciso Rodriguez i jego perfumy sprawiły, że kobiety weszły w nową falę feminizmu. Do dzisiaj jest ona wyzwana przez sporą część kobiet, które chcą być wolne i odpowiadać same za siebie.


Oczywiście, trzeba zauważyć, że feminizm, jaki prezentowała Carrie i grupka jej przyjaciółek to w gruncie rzeczy niebezpieczny pseudofeminizm, który nieprzyjemnie pachnie Cosmo. Jednak warto zauważyć, że do niektórych odcinków serialu Sex in the City wraca się po wielokroć, bo gdzieś między żartami i przerysowanym feminizmem przekazuje pewną prawdę: kobieta ma prawo do wolności. Co w tym czasie znajdujemy w reklamie Narciso Rodriguez For Her edt? Prawdziwą kobietę, która jest tak zajęta sobą, że nie ma chwili, by starać się komuś przypodobać. To właśnie obraz dzisiejszej kobiety - i na tym właśnie opiera się kobiecy magnetyzm, od którego nie sposób się oderwać, a perfumy Narciso Rodriguez For Her edt tylko to podkreślają.Miękkie piżmo i duszne kwiaty

Zapach perfum Narciso Rodriguez For Her edt opiera się w głównej mierze właśnie na piżmie. Każdy, kto zna markę Narciso Rodriguez wie, że to pewnego rodzaju umowny znak rozpoznawczy, po którym od razu możesz ją rozpoznać. Piżmo jest symbolem świeżości i brudu w jednym, pozostaje zapachem niewinnym z nutą zwierzęcości. Można zapach ten przyrównać do pojedynczych kropli potu na porcelanowej idealnej twarzy. W przypadku Narciso Rodriguez For Her edt piżmo staje się tłem dla dusznych kwiatów: pomarańczy i osmantusa, które po chwili przebija się na prowadzenie. W zależności od temperatury powietrza i ciała wyczuwalne są inne nuty. W letnie dni na pierwszy plan wysuwa się słodkawy osmantus, zaś w chłodniejsze lepiej wyczuwalny jest kwiat pomarańczy, cechujący się delikatną goryczką i cielesnością. Połączenie obu nut zapachowych zbliża do wspomnienia przepysznej konfitury z gorzkiej pomarańczy przełamanej kawałkami pomarańczowej skórki.

Kompozycja zapachowa Narciso Rodriguez For Her edt do samego końca nie zmienia się diametralnie, lecz pojawiają się w niej także ambra i nieco ostrzejsza wetyweria. Całość jest bardzo subtelna i niemal niewyczuwalna.