Na weekend do Mediolanu- tanie loty Mediolan

2019-05-15

Czy tanie loty Mediolan to tylko pusty frazes? A może właśnie da się tanio, wygodnie i szybko wyskoczyć do tej finansowej stolicy Włoch na szybki urlop bądź majowy weekend? Warto jest poświęcić chwilę, bo być może, że okaże się, iż właśnie krystalizuje się plan twojego wiosenno- letniego wypoczynku i do tego w bardzo zachęcających barwach finansowych. Kto wie, może Mediolan to twoje przeznaczenie?


Mieszkając w Krakowie, Warszawie, a nawet w Gdańsku, Wrocławiu czy Lublinie tanie loty Mediolan https://www.clickandgo.pl/destinations/city-breaks/milan nie są już tylko marzeniem. Kilka tanich linii lotniczych oferuje połączenie lotnicze na tych trasach, a kilku droższych przewoźników, proponuje z kolei szeroki wachlarz różnego typu upustów, warto jest wiec zapoznać z poszczególnymi ofertami.


Najtańsze linie lotnicze oferujące tanie loty Mediolan- Kraków, oraz tanie loty Mediolan- Warszawa to Wizz Air, Ryanair oraz Blue Air. Co więcej w ofertach tych przewoźników znajdziemy loty bezpośrednie, co pozwala nam znacznie skrócić czas podróży. Średni czas, jaki trzeba założyć na podróż lotniczą z Polski do Mediolanu to 1 h28 minut, oczywiście przy założeniu, że jest to lot bezpośredni.


Możliwe są także bezpośrednie i tanie loty Mediolan- Gdańsk, tanie loty Mediolan- Katowice, tanie loty Mediolan- Lublin oraz tanie loty Mediolan- Wrocław. Wymienione lotniska obsługują najtańsi przewoźnicy tacy jak FlyOne, Darwin Airline, Bulgaria Air, EasyJet czy wspominany już Blue Air, Wizzair czy Rayanair. W zależności od okresu, w Akim będziemy rezerwować bilet, ceny u poszczególnych przewoźników mogą ulegać okresowym wahaniom. Jeśli jednak dysponujemy czasem i odrobiną wolnego czasu, można poszukać ciekawych opcji także u naszego narodowego przewoźnika- Lot. Te linie lotnicze oferują bezpośrednie, bezpieczne i odbywające się w komfortowych warunkach loty do Mediolanu, a odpowiednio wczesna rezerwacja może pozwolić na równie atrakcyjną ofertę, jak te oferowane przez tanich przewoźników. Atrakcyjne zniżki Lotu zapewniają tanie loty Mediolan Malpensa, więc jeśli zależy nam szczególnie na tym lotnisku, warto jest skorzystać z oferty Lotu.


Z kolei tanie loty Mediolan Bergamo oferuje jeden z tańszych przewoźników- Wizzair. Na lotnisko w Bergamo można wylecieć z portu lotniczego im. Chopina w Warszawie, z Gdańska oraz z Katowic. Także na lotnisko Bergamo lata Rayanair. Jeśli nie przeszkadzają nam przesiadki, to do Mediolanu można wyruszyć także z Rzeszowa, Zielonej Góry, Łodzi czy Szczecina. Dobrą opcją z przesiadkami jest połączenie Lotu z innymi stolicami europejskimi i stamtąd wylot do Mediolanu, z którymś z większych przewoźników. Bardzo tanie loty Mediolan-Berlin oferuje Lufthansa i SAS. Szczególnie dobre połączenia do Mediolanu można zarezerwować w sezonie zimowym. Tanie loty Mediolan i sylwester okaże się świetnym zakończeniem i początkiem roku.